Auktioner Glas Mattias Stenberg, skulptur, "Seasons", signerad, Kosta, höjd 50 cm

Bilder Mattias Stenberg, skulptur, "Seasons", signerad, Kosta, höjd 50 cm

Mattias Stenberg, skulptur, "Seasons", signerad, Kosta, höjd 50 cm

1 månad 4 dagar

2024-04-21 17:04

1100 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Mattias Stenberg, glasskulptur, Summer/Sommar, ur serien "Seasons", limiterad upplaga om 20 st, signerad, Kosta, höjd 50 cm, kommer i originalförpackning

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

TRÄDGÅRDSSTOL 1900 talets första hälft. (slitage, rost)

Värdering: -

Bud: 90 SEK

TRÄFIGUR August & Lotta, snidad. H:22cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

TRÄDGÅRDSSTOL Jutlandia. (slitage, färgsläpp)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

TRÄFIGUR Ludvig Persson 1949, "Musik under arbetet", snidad. H:19cm B:25cm

Värdering: -

Bud: 1 800 SEK