Auktioner Glas Kjell Engman, skulptur, "Luftballong", Zebra, signerad, Kosta Boda, höjd 56 cm

Bilder Kjell Engman, skulptur, "Luftballong", Zebra, signerad, Kosta Boda, höjd 56 cm

Kjell Engman, skulptur, "Luftballong", Zebra, signerad, Kosta Boda, höjd 56 cm

1 månad 16 timmar 33 minuter

2024-04-21 17:07

5100 SEK

Värdering: 6 000 SEK

Kjell Engman, belyst skulptur, glas/metall, "Luftballong", Zebra, signerad, limiterad /60, Kosta Boda, höjd 56 cm, kommer i originalförpackning

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 5 timmar 38 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 19 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 timmar 20 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 21 minuter