Auktioner Böcker Svenska Gods och Gårdar Halland södra 1945

Bilder Svenska Gods och Gårdar Halland södra 1945

Svenska Gods och Gårdar Halland södra 1945

2 månader 13 timmar 15 minuter

2024-05-26 13:51

550 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Auktion 27/7

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 6 timmar 53 minuter

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 13 timmar 53 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 13 timmar 55 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 13 timmar 57 minuter