Bilder DALAHÄST. 1900-talets första del.
Mäter ca: 7cm hög & 7cm lång.
Åldersrelaterat slitage, skav på öron & ben.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 55 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 7 timmar 57 minuter