Bilder BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.
Mäter ca: 78cm hög.
Ej funktions testad.
Bruksskick.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 timmar 24 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 6 timmar 26 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 6 timmar 28 minuter