Auktioner Belysning BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

Bilder BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

1 månad 5 dagar

2024-04-16 17:01

750 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 78cm hög.
Ej funktions testad.
Bruksskick.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 4 timmar 38 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 timmar 19 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 timmar 20 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 21 minuter