Bilder Diverse glas.

Diverse glas.

80 SEK

Värdering: - SEK

Nagg förekommer på flaskor.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

Oljemålning Ivar Franke (1913-1999), Sverige. Signerad, stilleben. Olja på duk. 54x37 cm, yttermått inklusive ram: 59x42 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Spånkorg.

Värdering: -

Bud: 160 SEK

Ångermanland

Mask Elfenbenskusten, Senoufo, Waniogo. Höjd: 65 cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK

DOMKRAFT, 1500kg

Värdering: -

Bud: 300 SEK