Bilder OFFICERS SABEL

OFFICERS SABEL

3 månader 5 dagar

2024-04-22 00:00

1900 SEK

Värdering: 500 SEK

Svensk, sent 1800-tal, för infanteri, förgyllt fäste med Oscar II monogram, balja, 81 cm,
klinga 68 cm; förnicklad balja med rostskador

Probus Auktioner AB

Grevgatan 6
114 53 Stockholm

jmprobus@gmail.com
Tel: 08-660 59 00, Fax: 08-660 58 19