Bilder 2 Höstolar.

2 Höstolar.

50 SEK

Värdering: - SEK

Förvaring. H: 57-82 cm.

Ake Auktioner

Solvägen 37
891 42 Örnsköldsvik
Ångermanland

akeauktioner@live.se
Tel: 070-696 98 28 Åke Lundberg, 070 625 34 39 Mikael Hägglund

Akvarell Eric Nordlöw (1908-1983), Sverige. Signerad, akvarell, daterad Teneriffe 1959, Marisol, 54x36 cm, yttermått inklusive ram: 67x49 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Dragoner. Olja på duk på pannå, yttermått inklusive ram: 45x32 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Barnböcker.

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Ångermanland

Spegel.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland