Bilder 2 Höstolar.
2 Höstolar.
Förvaring. H: 57-82 cm.
Akvarell Eric Nordlöw (1908-1983), Sverige. Signerad, akvarell, daterad Teneriffe 1959, Marisol, 54x36 cm, yttermått inklusive ram: 67x49 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK