Bilder Anders Fogelin, "Stadsgården", olja på duk, signerad
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 6 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 11 timmar 8 minuter