Auktioner Övrigt Anders Fogelin, "Stadsgården", olja på duk, signerad

Bilder Anders Fogelin, "Stadsgården", olja på duk, signerad

Anders Fogelin, "Stadsgården", olja på duk, signerad

1 månad 3 dagar

2024-04-22 17:00

0 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

BÅT Crescent 434 med en Yamaha 30HP motor med elstart, bensintank 20L, kapell, fendrar, tampar, bottenfärg, åror, ankare och båtkärra med vinsch medföljer, motorn startar och går. (batteri medföljer ej)

Värdering: -

Bud: 18 100 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR 4st, Grythyttan Stålmöbler, A2. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 3 200 SEK

ÅKBARGRÄSKLIPPARE Sentinel,100/76, Murray, startar och går.

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK

VÄGGSEKTION "Rival" Brødrene Jåtogs Møbelfabrikk, Norge, fanerat i teak, 2 sektioner, 1900 talets mitt. H:190x 92x 40cm per sektion. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 7 minuter