Bilder Betongblandare, Atika

Betongblandare, Atika

100 SEK

Värdering: 100 SEK

Conap Auktioner

Enköpingsvägen 14
17121 Solna

info@conap.se
Tel 08-641 68 22, mobil : 0707940078

KRUKOR paret H:26 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

TAVLA Calle Borg, olja på duk. 95x29cm bildytans mått

Värdering: -

Bud: 125 SEK

TAVLA Hans Olofsson, litografi. 64x47cm rammått

Värdering: -

Bud: 300 SEK

FAT, KOPPAR Rosendahl, SÅSKANNA Wedgwood L:22 cm, LJUSSTAKE

Värdering: -

Bud: 0 SEK