Bilder Parti, Kabel på rullar

Parti, Kabel på rullar

1100 SEK

Värdering: 100 SEK

Conap Auktioner

Enköpingsvägen 14
17121 Solna

info@conap.se
Tel 08-641 68 22, mobil : 0707940078

SKÅL, glas, Orrefors, troligen Olle Alberius, signerad och etikettmärkt

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

KÄPP, med silverkrycka, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

ERIK HÖGLUND, golvkandelaber, smide, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft

Värdering: 4 000

Bud: 1 400 SEK

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 7 minuter