Bilder Äkta matta, Kina, handknuten
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Färglitografi Franco Costa (f. 1934), Italien. Signerad, numrerad 75/200, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 58x77 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Värdering: 4 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 800 SEK