Auktioner Glas Ljusstakar 6st, "Nobel", Gunnar Cyrén för Orrefors

Bilder Ljusstakar 6st, "Nobel", Gunnar Cyrén för Orrefors

Ljusstakar 6st, "Nobel", Gunnar Cyrén för Orrefors

1 månad 3 dagar

2024-04-22 09:11

2300 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Förgyllda stommar. Bl.a. etikettmärkt.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

INFRAVÄRMARE, ny i förpackning L: 124cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

OLJEFAT Mobil. H:88cm D:58cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

TREHJULING Sparkcykel. (slitage) H: till styre 95cm (slitage, rost)

Värdering: -

Bud: 175 SEK

TRAPPALL hopvikbar. H:65cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK