Bilder BUDDHAFIGUR L:65 cm

BUDDHAFIGUR L:65 cm

175 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

TALLRIKAR, 11 st, porslin, Kina, 1700-/1800-tal

Värdering: 3 000

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 17 timmar 15 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, bulldog, ur serien "Kennel", Gustavsberg

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Slutar om 17 timmar 17 minuter

KARMSTOLAR, 4 st, windsormodell, 1900-talets mitt

Värdering: 3 000

Bud: 850 SEK

Slutar om 17 timmar 19 minuter

COLLIER, malakit, 1900-/2000-tal

Värdering: 400

Bud: 250 SEK

Slutar om 17 timmar 21 minuter