Bilder Halsband och armbandsur, tenn/rostfritt stål, bl.a Bent Larsen Design.
Halsband och armbandsur, tenn/rostfritt stål, bl.a Bent Larsen Design.
Halsband längd: 59 cm.
Hänge längd: 8 cm.
Bruksskick.