Bilder Tekoppar, 2 st, porslin, ''Blå Eld'', Hertha Bengtson, Rörstrand.
Tekoppar diameter: 9 cm.
Bruksskick. Repor förekommer, krackelering på insidan av en kopp.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 375 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 70 SEK
Slutar om 8 minuter
Slutar om 17 minuter