Auktioner Övrigt Golfset med vagn

Bilder Golfset med vagn

Golfset med vagn

1000 SEK

Värdering: 500 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

ENRICO PRAMPOLINI (Italien, 1894-1956), kritteckning, monogramsignerad

Värdering: 5 000

Bud: 4 000 SEK

BYRÅ, i furu, 4-lådig, H: 74x 97x 48cm (bruksslitage, lådor i behov av reparation)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Kompressor.

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Ångermanland

Kaffe/teskedar 6+ 4 st, silver. Vikt: 100 gr ca. Längd: 9,5-11 cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK