Bilder Broissand, René, egen verkstad, vägglampett, brons och mässing, dekor av fåglar, signerad och daterad 1996, b 45 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 12 timmar 8 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 12 timmar 10 minuter