Bilder SKÅL, trä, allmoge, 1800-tal

SKÅL, trä, allmoge, 1800-tal

Värdering: 400 SEK

Rund form, med naturliga hål, ca 22 x 21 cm

Thure Sundell 1864-1924 Olja på duk

Värdering: 5 000

Bud: 300 SEK

Bengt Lindström 1925-2008 Färglitografi

Värdering: 1 500

Bud: 500 SEK

Bia Peterson 1916-1997 Blandteknik på duk

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Carl Gustaf Ramberg 1865-1916 Olja på Duk

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK