Bilder SAMLING TENN, 1900-/2000-tal
Hamrad dekor, omfattande 14 snapsglas, 8 muggar samt skål, stämplade Skurdal, muggarnas höjd ca 5,5 cm
Slutar om 8 timmar 12 minuter
Slutar om 8 timmar 12 minuter