Bilder YTTERFODER, keramik, Italien, 1900-talets andra hälft
Tomte med säck, otydligt signerad och daterad 1988, höjd ca 54 cm
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 13 timmar 52 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 13 timmar 54 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 13 timmar 56 minuter