Bilder KAY BOJESEN, vitrinskåp, Danmark, 2000-tal

KAY BOJESEN, vitrinskåp, Danmark, 2000-tal

1800 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Mörkgrå lackeraing, vita hyllplan, glasade dörrar och sidor, vardera hylla med infräst underliggande belysning, låsbart, höjd 186, 68 x 39 cm

TRÄDGÅRDSSOFFA "Ormbunke" modell, i aluminium. B:145cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK

Slutar om 15 minuter

FÅTÖLJ "Luna" Odd Knutsen, Hjellegerde, Norge, 1970 tal. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 1 750 SEK

Slutar om 17 minuter

SOFFBORD "Luna" Odd Knutsen, Hjellegerde, Norge, 1970 tal. H:51cm D:90cm(bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Slutar om 19 minuter

MATTA, handknuten, 207x300cm

Värdering: -

Bud: 4 000 SEK

Slutar om 21 minuter