Auktioner Sport & Fritid Symaskin, Pfaff Automatic 360, med tillbehör.

Bilder Symaskin, Pfaff Automatic 360, med tillbehör.

Symaskin, Pfaff Automatic 360, med tillbehör.

1 månad 1 dag

2024-04-23 20:47

1100 SEK

Värdering: 50 SEK

Längd: 42 cm.

Bruksskick. Pedal sprucken (se bild).

Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Glaskulor, gummibollar m.m, ett parti.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 22 timmar 54 minuter

Gasolkök, Primus 2241, med tillbehör, metall, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 200 SEK

Slutar om 23 timmar 20 minuter

Discokula med motor, 2010.

Värdering: 50

Bud: 550 SEK

Golfbag med 13 klubbor, bl.a. Callaway och Crown Royal.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK