Auktioner Husgeråd & Vitvaror Miele Complete C3 dammsugare

Bilder Miele Complete C3 dammsugare

Miele Complete C3 dammsugare

2200 SEK

Värdering: - SEK

Garanti kvar, inköpt 2024-02-24, kvitto finns.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

TRÄDGÅRDSSTOLAR 4st, Grythyttan Stålmöbler, A2. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 3 200 SEK

ÅKBARGRÄSKLIPPARE Sentinel,100/76, Murray, startar och går.

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK

VÄGGSEKTION "Rival" Brødrene Jåtogs Møbelfabrikk, Norge, fanerat i teak, 2 sektioner, 1900 talets mitt. H:190x 92x 40cm per sektion. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 1 550 SEK

VITRINSKÅP i furu, 2 delar, vitmålat, H: 195x 128x 40cm (slarvigt målat)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Slutar om 7 minuter