Auktioner Mattor & Textil 35. Röd Liten matta

Bilder 35. Röd Liten matta

35. Röd Liten matta

Värdering: 50 SEK

bruksslitage

Värmdö Auktionskammare AB

Mörtnäs Hagväg 9
13444 Gustavsberg
Stockholm

info@varmdoauktionskammare.se
070-535 55 58

Filt, ull/mohair, 132x170 cm.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 23 timmar 22 minuter

Ilse Roempke, "Blomsterflickan", textiltryck.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Kuddar, 3 st, allmoge, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Kuddar, 2 st, broderade, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK