Auktioner Böcker Bibel, 1849

Bilder Bibel, 1849

Bibel, 1849

120 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

TIDNINGSSTÄLL, "Subway", Materia, 2000-tal

Värdering: 800

Bud: 350 SEK

BOKBAND, Albert Engström, 10 vol, "Samlade skrifter", Stockholm Albert Bonniers Förlag 1943

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

BRUDKRONA, silver och bergkristall, Arvo Saarela, Enköping 1965

Värdering: 4 000

Bud: 1 800 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft

Värdering: 5 000

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 7 minuter