Bilder Spøttrup Møbelfabrik, pall i teak och skai
Bruksslitage, repor, märken.
52x37x36cm.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 15 timmar 13 minuter
Bruksslitage, repor, märken.
52x37x36cm.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK