Auktioner Brilliantring, 14k guld, 0,39ct brillianter

Bilder Brilliantring, 14k guld, 0,39ct brillianter

Brilliantring, 14k guld, 0,39ct brillianter

1750 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), 4 st färglitografier, signerad och numrerade

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

SPELBORD, björk, 1800-/1900-tal

Värdering: 500

Bud: 400 SEK

GUSTAV KORT (född 1929), olja på pannå, signerad

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 200 SEK

Slutar om 7 minuter