Auktioner Leksaker Leksaker, Ninja Turtles, Mirage Studio Playmates Toys 1990

Bilder Leksaker, Ninja Turtles, Mirage Studio Playmates Toys 1990

Leksaker, Ninja Turtles, Mirage Studio Playmates Toys 1990

1 månad 4 dagar

2024-04-21 18:01

600 SEK

Värdering: - SEK

varierat skick/saknas delar

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

TRÄDGÅRDSSTOLAR 4st, Grythyttan Stålmöbler, A2. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 3 200 SEK

ÅKBARGRÄSKLIPPARE Sentinel,100/76, Murray, startar och går.

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK

VÄGGSEKTION "Rival" Brødrene Jåtogs Møbelfabrikk, Norge, fanerat i teak, 2 sektioner, 1900 talets mitt. H:190x 92x 40cm per sektion. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 1 550 SEK

VITRINSKÅP i furu, 2 delar, vitmålat, H: 195x 128x 40cm (slarvigt målat)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Slutar om 6 minuter