Auktioner Leksaker Leksaker, Ninja Turtles, Mirage Studio Playmates Toys 1990

Bilder Leksaker, Ninja Turtles, Mirage Studio Playmates Toys 1990

Leksaker, Ninja Turtles, Mirage Studio Playmates Toys 1990

3 månader 5 dagar

2024-04-21 18:01

600 SEK

Värdering: - SEK

varierat skick/saknas delar

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 43 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 6 timmar 45 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 6 timmar 47 minuter

SKEDAR, 8 del, silver, 1805-1831, tot vikt ca 470 g

Värdering: 2 500

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 6 timmar 49 minuter