Bilder Bengt Böckman, litografi, 75/199, signerad. 64x91 cm

Bengt Böckman, litografi, 75/199, signerad. 64x91 cm

1300 SEK

Värdering: 200 SEK

Bengt Böckman, färglitografi, motiv med galopphästar, numrerad 75/199, signerad. mått med ram ca 64x91 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Fåtöljer, troligen italienska, fast stoppad klädsel i galon, 1950-tal, 2st

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Miniatyrkameror, Minolta, 16 II, 16 P, 60-tal, Japan

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Greenit, frukt -/ciderpress, 12 liter, obegagnad

Värdering: -

Bud: 220 SEK

Agedyna

Värdering: -

Bud: 50 SEK