Bilder Bengt Böckman, litografi, 75/199, signerad. 64x91 cm
Bengt Böckman, färglitografi, motiv med galopphästar, numrerad 75/199, signerad. mått med ram ca 64x91 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK