Bilder Jean Rosengren, olja på duk, signerad, 58x47 cm
Jean Rosengren, olja på duk, signerad, 58x47 cm
Jean Rosengren, olja på duk, gårdsmotiv med gäss, signerad, mått med ram ca 58 x 47 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 325 SEK