Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 64x56 cm

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 64x56 cm

Värdering: 300 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad (Larstam?), mått med ram 64x56 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Välkomna

Värdering: 30

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 timme 43 minuter

Femlådigt skrivbord 120x60 h77cm

Värdering: 30

Bud: 220 SEK

Slutar om 1 timme 43 minuter

Soffbord med motiv i kakel 140x85 h56cm

Värdering: 30

Bud: 60 SEK

Slutar om 1 timme 43 minuter

Pall med galonklädsel 52x39 h45cm

Värdering: 30

Bud: 70 SEK

Slutar om 1 timme 43 minuter