Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 64x56 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad (Larstam?), mått med ram 64x56 cm
Slutar om 1 timme 43 minuter
Slutar om 1 timme 43 minuter