Bilder Franco Costa, serigrafi, 30/80, signerad, 75x92 cm
Franco Costa, serigrafi, 30/80, signerad, 75x92 cm
Franco Costa, färgserigrafi, numrerad 30/80, signerad, daterad -76, mått med ram 75 x 92 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 180 SEK