Auktioner Mattor & Textil Orientalisk matta, handknuten, 194x124 cm

Bilder Orientalisk matta, handknuten, 194x124 cm

Orientalisk matta, handknuten, 194x124 cm

250 SEK

Värdering: 600 SEK

Orientalisk matta, handknuten, ljusblå botten med kantbård i beige och rött, mått ca 194 x 124 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

BROSCHER, 4 st, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 timme 24 minuter

BIRGER KAIPIAINEN, skål, porslin, "Paratiisi", Arabia

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 timme 26 minuter

VÄGGLAMPETTER, 1 par, bronserad metall, sannolikt 1900-talets första hälft, större modell

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 timme 28 minuter

ARBETSSTOL, Horreds, 2000-tal

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

Slutar om 1 timme 30 minuter