Bilder VÄGGBYRÅ
18,1900-tal, åldersrelaterat slitage (patina), H.76,5, B.29, Dj.24 cm. (vån3)
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 12 timmar 27 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 12 timmar 29 minuter