Auktioner Allmoge VÄGGBYRÅ

Bilder VÄGGBYRÅ

VÄGGBYRÅ

1 månad 3 dagar

2024-04-21 19:45

500 SEK

Värdering: - SEK

18,1900-tal, åldersrelaterat slitage (patina), H.76,5, B.29, Dj.24 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

SKOTTKÄRRA 1800 tal. L:ca 195cm (åldersslitage)

Värdering: -

Bud: 275 SEK

PLATT-TV Philips 47" med tv-bänk i metall. H:52x 73x 50cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

HÖGTALARE paret, björk, Carlsson "Popboxen", 1900 talets mitt, H: 67x 42x 28cm (ej funktionstestade, bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 800 SEK

SOLSTOL hopvikbar.

Värdering: -

Bud: 275 SEK