Auktioner Leksaker ÄLDRE DOCKOR M.M

Bilder ÄLDRE DOCKOR M.M

ÄLDRE DOCKOR M.M

3 månader 5 dagar

2024-04-21 20:03

0 SEK

Värdering: - SEK

7 stycken, olika material, 1900-talets andra hälft, höjd 26 cm och kortare. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 34 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 6 timmar 36 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 6 timmar 38 minuter

SKEDAR, 8 del, silver, 1805-1831, tot vikt ca 470 g

Värdering: 2 500

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 6 timmar 40 minuter