Auktioner Allmoge HÄNGVITRINSKÅP ALLMOGE

Bilder HÄNGVITRINSKÅP ALLMOGE

HÄNGVITRINSKÅP ALLMOGE

1 månad 3 dagar

2024-04-21 21:10

1100 SEK

Värdering: - SEK

18,1900-tal, åldersrelaterat slitage (patina), 1st ruta med spricka, H.77,5, B.63,5, Dj.27,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

VÄGGSEKTION "Rival" Brødrene Jåtogs Møbelfabrikk, Norge, fanerat i teak, 2 sektioner, 1900 talets mitt. H:190x 92x 40cm per sektion. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

VITRINSKÅP i furu, 2 delar, vitmålat, H: 195x 128x 40cm (slarvigt målat)

Värdering: -

Bud: 325 SEK

CAFÉBORD med fot i gjutjärna, bordsskiva i marmor. H:72cm D:60cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

PLASTTUNNOR 2st. H:90cm D:55cm

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Slutar om 6 minuter