Bilder HÄNGVITRINSKÅP ALLMOGE
18,1900-tal, åldersrelaterat slitage (patina), 1st ruta med spricka, H.77,5, B.63,5, Dj.27,5 cm. (vån3)
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 10 timmar 35 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 10 timmar 37 minuter