Auktioner Allmoge SNICKARBYRÅ ALLMOGE

Bilder SNICKARBYRÅ ALLMOGE

SNICKARBYRÅ ALLMOGE

1 månad 3 dagar

2024-04-21 21:57

1200 SEK

Värdering: - SEK

1800-tal, åldersrelaterat slitage (patina), krok för upphängning saknas, H.67, B.56, Dj.35 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

BÄNK 1900 talets första hälft. H:44x 130x 22cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

SKOTTKÄRRA 1800 tal. L:ca 195cm (åldersslitage)

Värdering: -

Bud: 275 SEK

HÖGTALARE paret, björk, Carlsson "Popboxen", 1900 talets mitt, H: 67x 42x 28cm (ej funktionstestade, bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 800 SEK

SOLSTOL hopvikbar.

Värdering: -

Bud: 200 SEK