Bilder SNICKARBYRÅ ALLMOGE
1800-tal, åldersrelaterat slitage (patina), krok för upphängning saknas, H.67, B.56, Dj.35 cm. (vån3)
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 14 timmar 32 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 14 timmar 34 minuter