Bilder Oidentifierad konstnär, akvarell, signerad, 34x33 cm
Oidentifierad konstnär, akvarell, otydligt signerad, mått med ram 34 x 33 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK