Bilder Oidentifierad konstnär, akvarell, signerad, 34x33 cm

Oidentifierad konstnär, akvarell, signerad, 34x33 cm

Värdering: 200 SEK

Oidentifierad konstnär, akvarell, otydligt signerad, mått med ram 34 x 33 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Vinkylare, vitmetall

Värdering: 150

Bud: 410 SEK

Norrbotten

Bord. H67cm, dia skivan ca 90cm utan iläggsskivor.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Soffa och två fåtöljer. Soffa: H94, B ca 150cm.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Mindre bord på hjul. 66x75x45cm.

Värdering: -

Bud: 200 SEK