Auktioner Böcker Hus och människor i 1800-talets Varberg, Hus och människor i Varberg del 1,2

Bilder Hus och människor i 1800-talets Varberg, Hus och människor i Varberg del 1,2

Hus och människor i 1800-talets Varberg, Hus och människor i Varberg del 1,2

15 timmar 59 minuter

2024-05-26 11:50

120 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

TRÄDGÅRDSSTOL Jutlandia. (slitage, färgsläpp)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

TRÄFIGUR Ludvig Persson 1949, "Musik under arbetet", snidad. H:19cm B:25cm

Värdering: -

Bud: 1 800 SEK

Parti FÖNSTER i olika storlekar, äldre. (slitage, några glas saknas eller är skadade)

Värdering: -

Bud: 100 SEK

HANDCIRKELSÅG

Värdering: -

Bud: 50 SEK