Auktioner Övrigt Bricka, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn

Bilder Bricka, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn

Bricka, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn

1400 SEK

Värdering: - SEK

Vinyl, 69 x 54 cm, slitage, värmefläckar.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 14 timmar 42 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 16 timmar 23 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 16 timmar 24 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 16 timmar 25 minuter