Bilder Kappa, samt klänningar
1970-tal, klänning, minkbrämad sidenduchesse, Castillo Paris, samt skräddarsydd, kappa, i siden, samt klänning i syden, med detaljer i strass, samt paljetter, märkt Made in France, smärre bruksslitage, men päls fäller något. Uppskattad stl 34-36.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 12 timmar 25 minuter