Bilder Emilio Pucci
1970-tal, klänning, samt set med kjol och tillhörande topp. En galge märkt Heidi, uppskattad stl 34/36. Något blekt, mindre skador förekommer.
Slutar om 5 timmar 43 minuter
Slutar om 5 timmar 43 minuter