Bilder Aftonklänningar
2 st, 1970-tal, en märkt Donald Brooks, plisserad i lila och gult, samt en Chester Weinberg, med påsytt skärp i moarésiden, uppskattad stl 34-36. Slitage.
Slutar om 2 timmar 50 minuter