Bilder Dräkt, Escada
1970-tal, kavaj, samt byxor, ull, uppskattad stl 34, smärre bruksslitage.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 15 timmar 11 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK