Bilder Damkit
Glasögonfodral Dior, pärlbroderad väska 1970-tal, samt solglasögon 1980-tal, märkt Bula. Bruksslitage.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 16 timmar 2 minuter