Bilder Picknickväskor
1900-talets mitt, 2 väskor i läder, med termosar, matlådor, bestick m.m. Ej helt kompletta. Bruksslitage.
Slutar om 7 timmar 17 minuter
Slutar om 7 timmar 17 minuter
Slutar om 7 timmar 18 minuter