Auktioner Jacka, Saint Laurent, Rive Gauche

Bilder Jacka, Saint Laurent, Rive Gauche

Jacka, Saint Laurent, Rive Gauche

300 SEK

Värdering: - SEK

Linne, stl 34, kortärmad, smärre bruksslitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

SERVISPORSLIN, 13 del, porslin, "Indiana", Rörstrand, 1960-/70-tal

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

GUSTAF ADOLF FAHLE (1906–1989), kolteckning, signerad och daterad 75

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

PAUL KEDELV, vas, glas, Flygsfors, signerad

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

RING, 23k guld, med diamanter tot ca 0.08 ct, tot vikt ca 9,2 g

Värdering: 6 000

Bud: 5 800 SEK

Slutar om 6 minuter