Bilder Resväska, "Stratos 50", Louis Vuitton, Vintage
Resväska i monogramcanvas, med ljusbruna skinndetaljer. Beslag i mässing. Foder i tyg. Invändigt två fickor med resår.78 x 25 cm, höjd 53 cm, slitage, skador, en dragkedja trasig.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 1 timme 45 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 1 timme 47 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 1 timme 49 minuter