Bilder Olja på duk, E Fischerström
Båtar Siracusa. Signerad. 67x50 cm.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 7 timmar 17 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 7 timmar 19 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 7 timmar 21 minuter